2015. április 2.

A Szegedi Tudományegyetem 2015. július 13. és 18. között idén is megrendezi a „Lasers in Medicine and Life Sciences” (LAMELIS 2015) című angol nyelvű, nemzetközi nyári iskolát magyar és külföldi orvostanhallgatók, fizikushallgatók és PhD-hallgatók számára. A nyári iskoláról részletes információ a csatolt tájékoztatóban olvasható.

A rendelkezésre álló pályázati források összesen 45, Karunkról 3 hallgató részvételét teszik lehetővé, kedvezményes  részvételi feltételekkel. A 200 € részvételi díjat, amely fedezi az előadások látogatását, a szállást és napi egy főétkezést, a 3 résztvevőnek a PTE ÁOK állja.

Kérjük, az érdeklődők jelentkezési szándékukat a dekani.hivatal@aok.pte.hu e-mail címre jelezzék 2015. április 15-ig. Az érdeklődők közül a dékáni vezetés választja ki a 3 résztvevőt, akiknek jelentkezését a szervezők 2015. április 30-ig várják a lamelis@med.u-szeged.hu e-mail címre, a csatolt jelentkezési lapon.

Dokumentumok